ARTIK-A

Chladírenská technologie / Chladicí a mrazicí boxy

 

Kompletně dodáme a zhotovíme chladicí, mrazicí boxy z industriálních PUR panelů, jejich rozměry lze maximálně přizpůsobit požadavku zákazníka, protože spoje panelů jsou s tzv. pero/drážka. Na překrytí rohových spojů je používáno hygienických PVC lišt a prvků.U řezaných spojů zajistíme minimální tepelné mosty. Rozměry boxů jsou libovolné! Boxy zhotovíme včetně podlahy s povrchem dle přání zákazníka. U mrazíren dodáme vyhřívání pod podlahu boxu. Zajistíme výrobu regálů, držáků a jiných komponentů z nerezi i pozinkované oceli. Vše na míru a přání zákazníka.

Dveře chladírenské nabízíme otočné a posuvné od 0 oC . Mrazírenské dveře nabízíme otočné a posuvné od 0 oC do - 40 oC s vyhřívaným rámem proti zamrznutí. Rozměry otočných dveří jsou od 1800 do 2600 mm výšky a 600 až 1500 mm šířky, posuvných od 2000 do 3500 mm výšky a 1000 až 3500 mm šířky. Poloizolační dveře jsou vhodné do tzv. temperovaných prostorů pro teplotu do +8°C. Do dveřních otvorů nabízíme PVC - strip clony, které zamezí nechtěnému odtoku zchlazeného vzduchu z boxu při otevření dveří.

Navrhneme a zhotovíme chlazení ( temperaci ) do provozoven, skladů, vinných sklepů a pod. Chladírenské technologie nabízíme jako ucelené sestavy navržené na požadovaný chladicí výkon s ohledem na aktuální podmínky a vnější vlivy.

Výpočet potřebného chladicího výkonu a cenovou nabídku Vám zhotovíme zdarma.Dále provádíme pravidelné preventivní prohlídky s vyčištěním srážníků chladicích jednotek. Tím Vám snížíme náklady na běžný servis a spotřebu elektrické energie.


KIF_5273

KIF_4239

 KIF_6757 

 KIF_0261 
                           
KIF_0265

KIF_0225

TOPlist ARTIK-A, spol. s r.o., ARTIK-A@seznam.cz, Tel.: 603 544 743