ARTIK-A

Chladírenská technologie / Jiná zařízení

Ve spolupráci se zámečnickou firmou zajistíme výrobu konstrukčních prvků, regálů, držáků, nádrží na víno, částí nábytku, i celý nábytek z nerezové i černé oceli. Dále zajistíme výrobu plastových nádrží i dvouplášťových a izolovaných, a jiných  komponentů z potravinářského plastu.

Dodáme včetně příslušenství, namontujeme nebo opravíme výrobníky sodové vody LIMA s možností sycení O2 a VSV3. Výrobníky kalíškového ledu do nápojů, šupinového ledu na výrobu uzenin, výrobníky ledové tříště aj. Po záruce opravíme výrobníky točené i kopečkové zmrzliny, včetně strojů na pasterizaci.

 

Kompletně zhotovíme kondenzační sušárnu řeziva, těstovin a jiných produktů vše na míru podle požadavků zákazníka. Box sušárny postavíme z PUR panelů libovolných rozměrů. Technologie sušárny je postavená na principu zchlazování a opětovného ohřívání cirkulovaného vzduchu pomocí kondenzační chladicí jednotky. Při zchlazování dochází ke kondenzování vlhkosti na výparníku a stékání do odpadu. Dostatečnou cirkulaci vzduchu zajistí vzduchotechnika. Kondenzační jednotky nabízíme zabudované i mobilní. Mobilní jednotky je možno používat v jakémkoli místnost k vysoušení vlhkého zdiva, zboží, surovin aj.

Provádíme montáž rozvodů z Cu potrubí pro plyny, kapaliny, aj.

KIF_0717


KIF_0588

KIF_0608
TOPlist ARTIK-A, spol. s r.o., ARTIK-A@seznam.cz, Tel.: 603 544 743